הכרויות באמצעות הפייסבוק

כל אחד שחי על פני כדור הארץ בשנים האחרונות יודע כי אמצעי המדיה החם והפופולארי ביותר כיום הוא הפייסבוק – אותה רשת חברתית שנדמה כי הולכת ומשתלטת על העולם.

כל אחד כמעט קיים היום בפייסבוק, ניתן למצוא שם את כולם ואנשים רבים יותר ויותר מחליטים להעביר פעולות רבות לפייסבוק.

תחום נוסף בו חולל הפייסבוק מהפכה של ממש הוא תחום ההיכרויות. הרי מאז ראשית הימים מנסים גברים להכיר נשים ולהיפך. כאשר קיימת פלטפורמה אשר מצטיינת בחיבור בין אנשים שונים כמו הפייסבוק, רק הגיוני כי גם עולם ההיכרויות יחל לעבוד דרך שם. כיום יותר ויותר קשרים אשר החלו דרך הפייסבוק נגמרים בבחירה המשמחת של שמלות כלה במקום בעוד אכזבה ובדידות מתמשכת.

עולם ההיכרויות דרך המחשב לא התחיל כמובן עם הפייסבוק. כבר מאז החל האינטרנט להיות נפוץ בכל בית קמו עשרות אתרי היכרויות שונים (דוגמת love me או ג'יי-דייט) אשר חיברו בין אנשים זרים לחלוטין באמצעות התקשורת המחשבית. אלפי הצלחות דווחו בשטח – זוגות רבים הגיעו יחדיו עד לחופה כתוצאה מהיכרות דרך האינטרנט וכל עניין ההיכרויות דרך המחשב הלך ותפס תאוצה.

לפני כמה שנים כאשר הפייסבוק החל לתת אותותיו כדבר החם הבא, החלו גם ההיכרויות דרכו לתפוס תאוצה.

דרך הפייסבוק קל מאוד להכיר אנשים חדשים. לא קיים כאן מחסום מסוים הקיים באתרי היכרויות רבים (אליהם אתה נרשם במיוחד למטרת היכרויות – פעולה שלאנשים רבים קשה מאוד לעשות). כולם ממילא כבר פתחו לעצמם פרופיל בפייסבוק דרכו הם שומרים על קשר עם חוג חברים רחב מאוד.

אם אתה כבר שם, למה לא לנצל את הזמן (והפרופיל שלך) להכיר אנשים חדשים? וכך, משוטטים להם אנשים ברחבי הפייסבוק עד שהם נתקלים בפרופיל של בחור או בחורה הנראים להם מעניינים. משם כבר הרבה יותר קל לפעול – אותו בחור או בחורה הם וודאי חברים של מישהו שחבר שלכם בפייסבוק או חברים של חברים של חברים.. (אחרת איך הגעתם אליהם...). עכשיו ניתן ליצור קשר ישירות (להציע חברות או לשלוח הודעה ישירה) או לנסות ולדלות עוד פרטים מהחברים המשותפים.

זוהי הרמה הפשוטה, הנוחה והקלה ביותר להיכרויות אליה הגענו אי פעם. עכשיו נשאר רק להיכנס לפייסבוק ולמצוא שם אהבה חדשה ובתקווה שעוד כמה זן כבר נחפש מעצב טבעת אירוסין...

פרטים באתר dovroter.co.il